Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vágvölgyi Noémi oldalán a...

Vágvölgyi Noémi oldalán a "hajasismijen" kislány kicsoda? Melyik filmből van?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyik filmből sincs, ez a mai műkörmös, műszempillás-szemöldökös újgazdag tinip..csákat hívatott parodizálni, akikre a white trash és a roma kultúra bizonyos elemei hatással voltak/vannak a youtuben és az instagrammon keresztül. Ezért van erőltetve a borzalmas helyesírás, a közéleti szereplők neveinek és szerepeinek, valamint az egyes jelenséges szándékos félreértése "vicces" formában. Ez az egész egy facebook oldalban testesül meg, de a készítők elég hamar kifogytak a kreativitásból, egy rakat ismétlődő ötlettelen szar az egész.
2017. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Erre a kislanyra gondolok.

2017. dec. 19. 11:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem vicces volt egy ideig, jókat röhögtem, de tényleg ráuntam sajnos én is...
2017. dec. 19. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy kislány, ez egy fiktív személy. Ha a képre gondolsz ami a profilján kint van, nos azt nem tudjuk, bárhonnan letölthette, lelophatta. Google képkeresőbe futtasd le a képet, aztán kiderül az eredete.
2017. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti sem néztek sok horrort. Átok 3 ;)
2017. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Hat nemhogy sokat nem, egyaltalan nem :)
2017. dec. 19. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán a kettőben is benne van,de azt kb. 8-10 éve láttam.

Yuya Ozeki amúgy fiú :D

2017. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!