Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol érdemes fotós galériát...

Hol érdemes fotós galériát nyitni?

Figyelt kérdés
Amatőr "fotós" vagyok, de van pár olyan képem, amit szívesen megmutatok ismerősöknek, ha kérik, hogy mutassak fotókat, meg vannak ismerősök, akik számtalanszor mondták már, hogy töltsem fel a képeimet valahova. Általában erre az instagramot szokták ajánlani, de szerintem az kicsit komolytalan erre, meg ott semmit nem ér, ha nincsenek követőid, én meg ezzel a résszel nem akarok foglalkozni. Vannak, flickr, 500px és ehhez hasonló oldalak is, vagy érdemesebb esetleg egy saját "portfóliós" oldalt csinálni? Elképzelhetőnek tartom, hogy a flickr és társain is foglalkozni kell a követőkkel, mert anélkül nehezen találnak rád, de nem is annyira érdekes, hogy rám találjanak, viszont az instagramtól még mindig idegenkedek. Ki mit használ, vagy mit ajánl, és miért?

2017. dec. 26. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

minden megközelítés kérdése. ott és olyan galériát csinálj, ami neked tetszik és úgy érzed, hogy megfelel a céljaidnak. ehhez legelőször is tisztázó magadban, mik is a céljaid!

van akinek elég hogy a saját FB profiljára kiteszi a saját képeit. mások csinálnak a fotós munkásságukkal egy külön FB oldalt és oda teszik fel a képeiket. mások csinálnak egy (vagy akár több, pl tematikus) Instagram profilt is. van akinek van külön portfolió weboldala is a munkásságának összefoglalójával és van olyan is, aki mindegyiket alkalmazza és akár mindegyikre más-más tartalmakat oszt meg. minde attól függ, hogy te mit akarsz kezdeni vele.


az Instagram ugyanúgy, mint bármi más is, pl. egy fényképezőgép is, csak egy eszköz, nem az eszközön múlik a végeredmény, hanem azon, hogy te mire akarod (és tudod) az eszközt használni.


itt találsz jópár példát az Instagram ellen és mellett egyaránt:

[link]


szerintem regisztrálj Instagramra is, nézegesd, máshol hogyan és mire hazsnálják, keress jobb fotósokat, kövess őket, inspiráló h és vagy ráértek, vagy legalább okkal nem szereted majd továbbra sem. viszont amíg nem ismered az Instagramot és nem is látod, jobb forósok (pl. Mario bal geographic fotósai) hogyan használják, addig kár leszólni és elvetni, csak mert ismeretlen számodra...

2017. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!