Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok nagyon utos piakat?

Tudtok nagyon utos piakat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy ismertek e olyan ital kombinaciokat, koktelokat amitol mocskosul be lehet baszni.(gyogyszer keveres itallal kizarva):D normalis a turokepessegem alkohollal. Koszi

2017. dec. 26. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
abszint vagy 72es tatratea, ez keverés nélkül is kinyír, vagy vodka azután meg bor, vagy vodka,jager, vagy bármi gyógynövénylikőr más röviddel
2017. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Koktélok csak macerásak és ha mással csináltatod meg akkor drágák. Amúgy sem értem, honnan veszed, hogy pont koktéloktól lehetne berúgni... normális körülmények között nagyrészt gyümölcsléből vannak, meg olyan ízadalékoktól, amiktől maximum "mocskosul" itatják magukat, de sokat is kell meginni belőlük, hogy üssenek is.

Nem tudom mit jelent, hogy "ital kombináció", de keverni szinte semmit nem érdemes, hacsak nem az a cél, hogy rosszul legyél és egész éjjel hányjál tőle.


Ha "mocskosul bebszni" annyit jelent nálad, hogy rövid időn belül elsötétítés legyen és másnap (harmadnap?) arra ébredj, hogy nem emlékszel az egészre, akkor:


Nagyapa házipálesze, tisztán. :)

2017. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
Igen, tudunk: amelyikből sokat töltesz, az ütős. Bármelyik rövidital vodka baromi ütős, csak nagy pohárral kell inni. Nem olyan nagy tudomány a berúgás, a leghülyébbeknek is elég jól megy.
2017. dec. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én már pont irtam volna, hogy keverj fájdalomcsillapítót vagy nyugatót vodkával, de látom nem vagy rá vevő, szóval mindegy.
2017. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bástya bor,csak óvatosan
2018. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!