Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék néptáncolni, de hol?

Szeretnék néptáncolni, de hol?

Figyelt kérdés
1-7 osztályban néptáncoltam, de a 8. osztályban nem tudtam a felvételi meg ilyenek miatt. És most újra szeretnék táncolni, imádom. DE nem tudok ugyan oda visszamenni ahol eddig voltam mert az felbomlott. 14 éves vagyok és Zalaegerszege lakom.Aki tud azt nagyon kérem segítsen.
2010. jún. 3. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl a szobádban... volt egy srác a at rtl-es megasztárban aki netről tanult néptáncolni..
2010. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régi komment, de az első válaszolónak üzenem, hogy az Csikó Szabolcs volt. :)


A kérdezőnek üzenem, hogy én a Google-ban találtam rengeteg mindenre rá, és továbbra is azt használom kereséshez.


Tessék:

[link]

2012. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
cegléden a szent kereszt katolikus általános iskolában péntekenként 4órától van néptánc
2013. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagy akkár cegléden a saggaku sportklubban ha szeretnél akkor irj és mondok még róla dolgokat
2014. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!