Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért megy el mindig a telefon...

Miért megy el mindig a telefonom hangja?

Figyelt kérdés
iPhone 5sem van, 1 éve van meg, de eddig csak kisebb bajai voltak. Mostanában elmegy a hangja, mindenhol maxra vettem a hangot, de semmi. Nem tudom, hogy a hangszóróval van e a baj, de nem történt vele semmi, ami miatt elmenne a hangja. Volt egyszer, hogy ráöntöttem véletlen a teámat (Ügyes vagyok, tudom), de akkor is kiszedtük belőle, leszedtük a hátulját, és rendesen működött. Nem hiszem, hogy amiatt van. Mitől lehet ez? Értelmes válaszolóknak előre is köszönöm.

2018. jan. 1. 15:48
 1/1 Kenéz Dániel válasza:

Üdv barátom! Ha nem a némító gomb van bekapcsolva oldalt akkor ez a levél neked is szól!

Had vezessem be az apple termékek használatába.

Mindig amikor kijön egy újabb iphone a régebbieken is kijön az új ios, lefogadom mikor elmegy a hang és újra indítod akkor vissza jön. A régi apple telóknál ezeket a funckiókat beállítják hogy te vegyed meg az új telefont majd mikor az és régi lesz ugyan ez lesz a téma. Nállam volt olyan hogy magától a wi-fi-t be ki kapcsolta stb... Nekem úgyszintén 5s-em volt előtte pedig 4s csak azt már untam... Üdvözlettel Kenéz Dániel! ((UI: Soha többé nem veszek iPhone-t!))

2018. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!