Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bellatrix Lestrange fanfiction?

EffyStonem96 kérdése:

Bellatrix Lestrange fanfiction?

Figyelt kérdés
Jó néhány évvel ezelőtt olvastam még a gportálon egy oldalon a Harry Potter-beli Bellatrix Black Lestrange-ről szóló fanfictiont. Az egész oldal Bella körül mozgott, szépen meg volt csinálva, és egy szegmense volt a különböző történek Belláról, Voldemort iránt érzett szerelméről és egyéb hasonlókról. Nem emlékszem már sem az oldal címére, sem a készítő nevére, de ha olvasnám a történetet, tudnám, hogy azt keresem. Valaki esetleg tudja miről beszélek, és segítene megkeresni, vagy esetleg ismeri a lányt, aki készítette? Nagyon szívesen olvasnám a történetet még egyszer.

2018. jan. 7. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

RekaDeLaCool - Bellatrix Black története

Csodaidőkön van fent, kerestem volna linket, de megint el van b*szódva az oldal

2018. jan. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ayame66 válasza:
Én nem olyan régen küldtem üzenetet RekaDeLaCool-nak, aki írta a történetet, mivel a csodaidőkön nem lehet megtekinteni egy ideje, viszont azt válaszolta, már nem igen tudja elküldeni sem, mivel törölte a történetet sajnos.
2018. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez vicces, úgy látszik nem én vagyok az egyetlen, aki írt neki. hónapokkal ezelőtt kerestem fel, mert imádtam a sztorit, de ugye eltűnt, és amúgy nagyon kedves volt, de sajna nem tudta elküldeni nekem, mert letörölte :( azzal az egy kattintással egy kisebb világot is kitörölt a lelkemből
2018. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is évek óta kerestem... :( Lehet tudni, hogy miért törölte?
2020. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ah jesszus, én csak itt olvasok, hogy teljesen törölte, de ezze nekem is egy világot törölt a lelkemből :(( Iszonyatosan imádtam azt a sztorit, rengetegszer végigolvastam, és nagyon hiányzik. :((
2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem valami időbe érkeztem, de ha valakinek kell én el tudom küldeni!
2022. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem érdekelne, kérlek, nézd meg az üzeneteid, írtam privátban! :)
2023. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!