Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Instagram teljes priváttá tétele?

Monk1 kérdése:

Instagram teljes priváttá tétele?

Figyelt kérdés
Priváttá tettem a fiókomat, de mégsem teljesen privát, mert lehet látni hogy kik az ismerőseim, és hogy én kiket követek, És a posztjaim számát. Szóval hogyan tehetem teljesen priváttá? Vannak olyan profilok, mikre rá kattintok, és egyáltalán nem mutat semmit sem. Én is ilyet szeretnék, mert vannak akik az ismerőseimet környékezik meg, hogy engem bejelölhessenek. Sőt, van 2 olyan lány, aki már évek óta zaklat, különböző állprofilokat csinálnak maguknak, és úgy próbálnak az ismerőseim , és az én közelembe férkőzni. Sajnos ez komoly. A facebook, és a google plus profilomat is miattuk hagytam ott. Szóval szükségem lenne hogy teljesen privát legyek.

2018. jan. 15. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ilyet lehet-e, mert lehet akiket néztél azok senkit nem követnek és ezért nem látod.

Egyébként meg a lány zaklatóidnak küldj képet a székletedről, tuti leszállnak rólad.

2018. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó volt :)) Sajnos már sok mindent próbáltam, de még a skype profilomat is megtudták. Ha töröltem őket, akkor később újra beférkőztek. Az a baj hogy nem lehet, meg nincs is olyan sok időm hogy mindenkit teljesen leellenőrizzek. Egyébként biztos hogy lehet,mert a már láttam olyan profilt, amit 1 napra, vagy pár órára megnyitott a tulajdonosa aztán meg megint teljesen privát lett. Egyébként nem csinálnám, mert ugye az instagram azért van hogy a fényképeinket megmutassuk, illetve hogy az életünkbe egy kicsit betekintést engedjünk. De sajnos most rá vagyok kényszerülve. A facebbok, és a google plus már teljesen kivan lőve. Szóval csak ez maradt
2018. jan. 15. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ember ha zaklatnak,miért nem teszel feljelentést?!
2018. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
'És mit mondjak nekik?" Hogy nem már nem akarok velük találkozni, és beszélgetni? Ki nevetnének. Meg az is baj, hogy nagyon okosan csinálják. Mindig felköszöntönek a születésnapomon, névnapkor, meg szépeket írnak nekem, pedig nem akarom, mert nagyon kellemetlen nekem ez. Szóval nem tűnik zaklatásnak, pedig az...Na mindegy. Nem is ez a lényeg.Az instagramot szeretném teljesen priváttá tenni, de nem jövök rá hogy hogyan is lehetne megcsinálni...
2018. jan. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!