Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » HBO GO ingyenes próbahónap...

HBO GO ingyenes próbahónap lemondása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

a HBO GO-t szeretném lemondani de sajnos a lemondás menetét nem találtam meg csupán a "bármikor ingyenesen lemondhatja egyszerűen" c. mondatot. Tudja esetleg valaki ennek a menetét ?

Köszönöm!



2018. jan. 23. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a hónapon belül vagy akkor nyertél, ha azon kívül akkor fizethetsz havonta.

Elérhetőségek: [link]

2018. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell lemondani azt annyi, hadd maradjon, hátha mégis csak kedved támad nézni néha
2018. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nagyon egyszerű: jobbra fent a sarokban, ahol a neved van ---> beállítások ---> előfizetésed részletei ---> előfizetés lemondása

Mondjuk szerintem nagyon jó, kár lemondani...

2018. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És ha nem enged belépni az alkalmazásba így se használni sem pedig lemondani nem tudom?? Hibaüzenet belépési szándéknál... erre inkább nem fizetek 2 rugót havonta!!!
2018. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát akkor gépről, laptopról lépj be, ne telefonról
2018. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem jelenik meg az HBO go-ra belépve az említett menüpont (jobb oldalt, előfizetés részletei, lemondas) se laptopon, se tv-n, se telefonon. A szolgaltatóm (Telekom) oldalara belépve nem jelenik meg a HBO go szolgaltatas módosítasa, pedig összekapcsoltam. Nem nevezném ezt éppen egyszerű lemondasnak...
2018. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!