Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Cinema City-ben miért nem...

A Cinema City-ben miért nem nézik a diákigazolványok érvényességét?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve végeztem az egyetemmel, de még mindig diákkedvezményes jeggyel engednek be a moziba, mert csak oda kell adni nekik a diákot, lehúzzák a rajta lévő vonalkódot, majd visszaadják. A matricát nem is nézik.


26/F



2018. jan. 26. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Melyik Cinema City ez? Én is oda fogok járni.
2018. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez így van Szolnokon is, ami a szülővárosom és havi szinten hazalátogatok és így van Szegeden is ahol pedig suliba jártam és most is élek.
2018. jan. 26. 07:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden is igy mukodik a dolgok. Inkabb orulj neki.
2018. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Captain Logic ***** válasza:
Pesten is ez van. Nem is baj.
2018. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt akkor kipróbálom, és tavaly végeztem. :D
2018. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne nyarvogj, hanem inkább örülj, hogy olcsóbban mozizhatsz :)
2018. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 adam13192 válasza:
Hát drága jó emberek, elkell hogy keserítsek mindenkit. Cinema Cityben dolgozom, és most 2018 szeptemberétől már nem a jó kis csippantós, leszarom rendszer lesz. Megszűnt a csippantás, és mostantól rendesen elkérik a pénztárban, megnézik a matricát, és a jegykezelő is mostantól elfogja kérni, szóval duplán fogják nézni. Szigorú parancsba adták ezt fentről. Lesz biztosan, aki nem tartja be, de még ha meg is úszod a pénztárban, meg kell úsznod a jegykezelőnél is.
2018. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig az eddigi rendszer jó volt mindenkinek.
2018. szept. 4. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban 1x járok a Camponába moziba, és már egyetemre járok, de még nem jött meg az egyetemi diákigazolványom. Ezért a gimiset szoktam odaadni a pénztáros csajsziknak (ami már lejárt 2 hónapja:D), lecsippantják, és tényleg meg se nézik a hátulját és már mehetek is be. A jegykezelő se kérte még el soha a diákomat, pedig már évek óta oda járok moziba. A pénztárba meg mindig ilyen fiatal kiscsajok vannak, akik gondolom diákmunkába vannak ott, szóval nem nagyon érdekli őket :D
2018. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!