Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kislányos...

Szerintetek nem kislányos Justin Bieber hangja?

Figyelt kérdés
Több osztálytársam is bele van halva ebbe a gyerkőcbe,gondoltam rákeresek a Youtube-on. A kinézete még haggyán,tök átlagos tucat hominyomi fejjel rendelkező fiú. De a hangja...mint egy 8 éves kislányé. Igaz az én fülem a metálra van beállítva,de ez a Bieber...nem hiszem el hogy valakinek ez tényleg tetszik.
2010. jún. 6. 14:24
 1/9 Thurston ***** válasza:
Elég mocskosszar hallásod lehet, hogy ebben bármilyen női hangszínt vélsz felfedezni.
2010. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jajj hát dehogyisnem!!!..

amikor először hallottam, a zenetv csak háttérzajként ment,meg meg mertem volna esküdni h.lány énekel,aztán odanéztem a tv-re:O:O

hihetetlen gáz a kölyök.

2010. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Képtelen vagyok megérteni, hogy mit szeretnek ezen a gyereken...Valóban kislányos a hangja, de még kislányhangnak is sz@r. Hihetetlen, hogy ilyen tökönfogott hanggal is így meg lehet gazdagodni a sok h*lyén..

Egyébként metál4evör:D \m/


19/L

2010. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dehogynem:S rádióba hallottam először a zenéjét és kajak azthittem h kislány:S aztán láttam a viván és aztaaa ez fiú:S:O durva volt..
2010. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó nem mondom hogy nem kislányos,mindenkinek meglhet a saját véleménye meg stb.

De akkor sem kell kritizálni,kiváncsi lennék a ti hangotokra!!!!!

Totál biztos vagyok benne hogy az övé mellett(mégha lányos is)egy nagy rakás szar!!!

2010. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

18:10-es vagyok

Igen az én hangom egy nagy rakás sz@r:D Oszama használhatná a hangom tömegpusztító fegyvernek. DE! Nekem van önkritikám, és nem éneklek, akkor sem ha kérnek, hogy na mutassam meg a hangom, mert nem akarom kipusztítani magam körül az embereket.

Justin Bieber hangját sem fikáznánk, ha nem énekelne, vagy jó hangja lenne. Ha nincs jó hangja, ne énekeljen, vagy csatlakozzon egy templomi fiúkórusba, vagy akármilyenbe ha már nagyon akar, de ne nyomják a médiába, amikor van 1000 meg 1000 más igényez zene, olyan előadókkal, hogy a hangja csodaszámba megy, amikről/akikről hallani sem lehet, mert ezeket a tinibarmokat nyomják, mert ettől nedvesedik be a tinilányok egy bizonyos százalékának a bugyija...

Magyarországon pl. hallani sem nagyon lehet eezekről a bandákról, de hallgasd meg ezeket:

http://www.youtube.com/watch?v=5eAgd8pN77A

http://www.youtube.com/watch?v=Oyl7Ut4XikE

http://www.youtube.com/watch?v=XGIszHTE0Vk

http://www.youtube.com/watch?v=sBxCl2TJNnQ


Na ezek minőségi ZENÉK, így csupa nagybetűvel, az énekesek kiválóak, a zenészek benne szintúgy, és még rengeteg ilyen jó eggyüttes/énekes van, de itthon szinte ismeretlenek, mert a tehetségtelen divatmajmok a trendik.

2010. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

még valamit hozzátennék, ami fontos:

Ezeknek ÉRTELMES szövegük van! Bieber szövegei, már amiket hallottam, amiket nyomnak, na azoknak nincs értelmes szövege, mindegyik ugyanarról szól, minden ilyen média által nyomott énekesnek, együttesnek ugyanarról szólnak a szövegeik, de ezt persze pl. a magyar tinik vagy nem értik, mert nem tudnak jól angolul (vagy egyáltalán), aki meg igen, nos az meg lesz@rja, mert ez húdetrendi. Erről ennyit.

2010. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16:23

16:27

abszolút igazad van!!!!!!

2010. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Belátom, eléggé elhamarkodtam,mert előbb írtam,utánna gondolkodtam..Mindenkinek más műfaj tetszik...Például nekem nem jönnek be az olyan zenék amit itt elküldtél...De nem kezdem fikázni,és minősíteni.....
2010. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!