Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az káros ha ritkán kb. havonta...

Az káros ha ritkán kb. havonta iszok alkoholt de akkor valamennyivel többet mint kéne?

Figyelt kérdés
Vagy igyak inkább mondjuk két hetente de akkor egyszerre csak fele annyit?

2018. jan. 29. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha iszol, akkor igyál rendesen.
2018. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de akkor rendes piát igyál.

Az alja borokat kerüld, inkább Whiskyt, Jagert, Captain Morgant.

2018. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol káros, de egy hónapban egyszer belefér. úgy igyál ahogy kedved tartja.
2018. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:

Ha egy adott mennyiségről van szó, akkor az szétosztva kevésbé káros a testi egészségre, csak esélyes, hogy ha kéthetente iszol, akkor összesen mégis csak valamivel többet fogsz inni, mint addig.


Hogy káros-e havi egyszer „valamennyivel többet mint kéne”, ahhoz meg nem ártana tudnunk, hogy nagyjából mennyi alkoholról beszélsz és ez mennyire szokott kicsinálni.

2018. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam ez elég változó.Pl. legjobban 5-6 sörtől volt szerencsém berúgni másfél óra alatt de egyik alkalommal 3 vagy 4 pohár whiskey-colát ittam amitől annyira nem voltam padlon csak simán hatott.Csak így eszembe jutott hogy ha én ennyire alkalmi ivó vagyok az vajon jót tesz-e nekem ha havi egyszer berúgok és a kettő között semmi.
2018. jan. 31. 19:31
 6/6 Phoney ***** válasza:
Havonta 1× ettől a mennyiségtől nem igazán lesz bajod. Erre még azt is merném mondani, hogy ne oszd ketté, így legalább nem kezdesz többet inni.
2018. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!