Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hétvégén volt egy buli, ahol...

Hétvégén volt egy buli, ahol nagyon részeg voltam, de azért emlékszem mindenre. Csináltam pár olyan dolgot ami miatt mindenki haragszik rám. Mit tegyek? El fogják felejteni? 17/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű igen, de azért ez nagyban függ attól, h mit tettél, mert pl ha a barátnőd pasiját nyúltad le én nem bocsátanék meg! Egyébként engem ebben a berúgás dologban csak az zavar, h egyszer voltam nagyon becsicsentve még is mikor újra találkoztam az ismikkel mindenki úgy fogadott, h ú de be voltál rúgva na ettől kiakadtam! Lényeg a lényeg be voltál rúgva és szerintem ezt meg fogják érteni bár ha valami nagyon fájót tettél akkor ahhoz idő is kell, mert mindenki tudja, h egy berúgott ember NAGYON ŐSZINTE tud ám lenni:D
2010. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a kérdésért haragszom rád! Ezt tőlük kéne megkérdezned nem gondolod?
2010. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért mit tettél? Nem mindegy...
2010. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!