Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fizetni...

Markoje kérdése:

Miért nem tudok fizetni COINTBASEN? Nemrég regisztráltam Coinbasere. De mikor venni akartam kriptovalutát akkor BUY FAILED-et írt ki akányszor próbálkoztam pedig elfogadta a kártyámat.

Figyelt kérdés

Esetleg tudna valaki segíteni ebben? Mi lehet az oka, miért nem engedi a bankártyás fizetést? A visszaigazoló emailbe valami olyasmi volt írva, hogy a tranzakciót a bank törölte. Arra gondolok, hogy letiltotta a bank az ilyen irányba való utalásokat a mostani helyzet miatt?

Van ilyenkor más mód kriptovaluta vételére sima kártyával jelenleg?


Válaszolóknak előre is köszönöm.



Az üzenetet egy hozzászólásban csatolom.



#bitcoint #Ethereum #Kriptovalutan
2018. febr. 7. 15:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Coinbase* elnézést az elírásért.



When we attempted to process this transaction it was canceled by your bank. If your payment method was charged, you will receive a full refund. If you wish to make another purchase, please try again or add a new payment method.


Unfortunately, we are unable to restart this transaction because it was canceled by your bank. If you have questions regarding this canceled transaction, please contact your bank directly.


We apologize for any inconvenience!



Ezt az emailt kaptam a sikertelen vásárlás után.

2018. febr. 7. 15:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem se engedi. Szar. Vegyél itt:

[link]

www.coincash.eu

2018. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!