Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Evő verseny vajon primitív...

Evő verseny vajon primitív vagy épp ötletes rendezvény?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon hosszú lenne elmagyarázni, hogy mit is akarok, ezért csak röviden annyi...


Szerintem a Nyugati evő versenyek melyeket hazánkban is kipróbáltak már, nagyon primitívek.

Buta emberek összessége.

A magyarok nem szeretik nézni azt, ahogy épp tömi az illető a kaját.


No de akkor fordítsunk az állásponton.

Mi van akkor ha egy evő versenynél nem csak enni kell tudni, hanem tudni kell gondolkodni is, stratégiát kialakítani, csapatokat alkotni?

Ez alatt nem olyan.stratégiára gondoltam, hogy vízbe mártod a hamburgerr.


Van egy projektem, mely radikálisan megváltoztatja az evő versenyről alkotott képüket az embereknek.


Ti mit gondoltok az evő versenyekről?


Mit utáltok, vagy szerettek benne?



2018. febr. 8. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szintén elég primitív dolognak tartom. Szégyen hogy az emberek azon versenyeznek ki tud tobb ételt felzabálni. Idióta amerikai baromság ez is. Azt a rengeteg fölösleges ételt oda lehetne adni az éhezőknek is, és ezért még csak nem is kellene afrikáig menni.

Undorító világ ez, igaz a mondás hogy jómódjában bolondul meg az ember...

Szerintem amíg vannak olyan emberek akiket már daruval kell kiemelni a házából olyan elhízottak és mellettük vannak olyanok akik 3 évesen az éhezésbe halnak bele, nem lehet beszélni civilizációtól és emberségről

2018. febr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Amíg lesz lósz@r, lesznek legyek is!" - ugye ismered?

Amíg lesz, akiket érdekel, hogy más hogyan tömi tele magát, addig lestnek, akik megteszik.

Ha téged ez nem érdekel, nézőként se vegyél részt ilyen 'versenyen'.

Te őket tartod primitívnek, ők pedig téged, mert nem érdekel ez a mutatványuk.

2018. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!