Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért ilyen a snapchat? Más...

Miért ilyen a snapchat? Más is tapasztalta ezt?

Figyelt kérdés
Eleinte csak 1-2 ismerősöm miatt telepítettem az alkalmazást, de valahol publikálva volt a snap nevem és többen barátkérőt küldtek, a snap felhasználókon mind azt tapasztaltam, hogy minden story-jukat elküldik privátba (gondolom az egész listájuknak, nem csak nekem) Ennek mi értelme, vagy miért teszik storyba, ha privátba is benyomták mindenkinek, és nem is ismerlednek azzal akit bejelöltek, hanem csak tolatják neki a storyjukat. Más oldalon nem tapasztaltam ilyet, elég fura
2018. febr. 10. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is idegesít. Főleg amikor azt hiszem hogy valamit akar de utána kiderül hogy csak a storyát küldte el.
2018. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt is beletartozik, hogy ráadásul ezek nagyon semmitmondó storyk, megérteném, hogy azért “reklámozza” magát, mert valami érdekeset mutat, de ehelyett hétköznapi sz*rokkal töltik meg az üzenetfiókod, mint hogy milyen zenét hallgatnak youtube-n, vagy béna szelfiket.

Facebook-on/instagram akárhány ismerősöm van, soha senki sem küldözgette a szelfijét privátban, nem tudom ez snap-en miért elfogadott, vagy honnan szalasztották ezeket..

2018. febr. 10. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!