Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek még befuthatok a...

Szerintetek még befuthatok a YouTubeon?

Figyelt kérdés

Régen 2012-be kezdtem el videózni akkor még csak 11 éves körüli lehettem.(Ja és lány vagyok:D)

Minecraft videókat csináltam,mint akkor sokan mások.

Több ezren nézték akkor a videóimat és kb.600-1000 feliratkozóm volt ami akkor eléggé nagy számnak számított.

És akik ma nagy videósok akkor ők még sehol sem voltak.

Akkor még csak ilyen Zsdav volt,Sirius meg HErBY,stb...

És akkor eléggé minőségi videókat csináltam meg beszéltem a videóimba.

Meg mikor DoggyAndi kezdet el videózni akkor én már videóztam és beszélgettem is vele meg Zsgames-el is eléggé sokat ma már azt se tudják szerintem ki vagyok.

Csak én 2014-2015 körül abba hagytam a videózást.

És 2015-2017 körül befutott egy csomó népszerű videós BeniiPowa,Gery,Dreamdewil,Dezső Bence,stb...

És én nagyon megbántam, hogy akkor abba hagytam a videózást lehet, hogy ma már nekem is több százezer feliratkozóm lenne.

Szerintetek hogyha még elkezdenék videózni befuthatnék?



2018. febr. 10. 19:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Mivan??xD
2018. febr. 10. 19:47
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Biztos, hogy nem most vagy 11 éves?
2018. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos, de ezt miért is kérded?...
2018. febr. 10. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Folytasd a régi csatornád,de legyen más a neved, és ne minecraft gameplayeket játsz.
2018. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amin régen videóztam azt a csatornát törültek.

Csak hát az a baj, hogy a minecraftot lesik sokan.

2018. febr. 10. 20:13
 6/9 A kérdező kommentje:
*Törültem nem törülték.:D
2018. febr. 10. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem akkor lehetsz jó videós, ha azt arról csinálsz videókat amiket szeretsz és nem arról amit elvárnak tőled vagy a nézettség miatt. Szerintem ez a siker kulcsa. Így lehet a legminőségibb videókat összehozni. Én azt mondom vágj bele, hiszen már valamennyi tapasztalatod is van. Az tény, hogy akik "időben" kezdték el, az egyáltalán nem különleges személyiségük ellenére is sikeresek lettek, hiszen nem igazán volt más.

Ha tudsz minőségi tartalmat adni, idővel sikeres lehetsz.

2018. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 he84 ***** válasza:
50%
Ez igaz, valóban sokan néznek szívesen akár Minecraft-ról is videókat. Legalábbis azok, akiket kicsit is érdekel a Minecraft, vagy akár jobban, vagy akik különböző okok miatt keresgélnek róla videókat ilyen-olyan téren. Főleg akkor tűnhet ki valaki, ha az illető érdekesen játszik benne, vagy mondjuk egyéb sztorija van, vagy ha egyénibb szerkezeteket mutat be (már akit jobban érdekel a vöröskő technológia, engem például nem annyira, csak ritkán egy kicsit és alig értek hozzá), vagy ha új dolgokat fedezett fel, új módszerét mutatja be erre-arra és ilyesmik. De ahhoz, hogy sokan nézzék, egyénibbnek és újabbnak kell lennie mindannak, ami az adott videóban van (nem a videó dátuma, kora a lényeg), hisz ettől lesz érdekesebb. Tudom jól, hogy mondani könnyebb, de akkor is ez így van. Szerintem ha van mit bemutatnod úgy és azok alapján, amiket mondtam, na meg hogyha időd, kedved is van hozzá, akkor hajrá és folytasd. De azért lehetőleg ne egy szigorú versenynek fogd fel az egészet, örülj annak is, ha legalább néhányan nézik a videóidat néha. Legalábbis verseny szinten nem mindig jó ezt erőltetni, nem is lehet mindig. Főleg akkor ne tedd, hogyha nem a Youtube nézettségből akarsz megélni. Ugyanis van ilyen is, ám nem túl könnyű. Ha tudtál róla, akkor bocsi. Én például még 1.11.2-eshez lévő mod-okat szeretek használni Minecraft-hoz. Bár már van egy jó pár mod, amiket használok hozzá, de van köztük olyan, amiről magyarul még sose láttam és nem bánnám, ha esetleg lenne, mert angolul egy bizonyos részét nem egészen értem. A Chisels and Bits mod-ról beszélek, melyben 3féle negatív papír van és azokat csak részben értem.
2018. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 7ezer feliratkozóm van már :) Egy videómra meg jön úgy 2-3ezer megtekintés mindig. De én 3 hónapja vidizem csak.


L/16

2018. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!