Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Manapság a gimisek már csak...

Manapság a gimisek már csak pialni szoktak illetve táncolni, bulizni, ordibalni, énekelni?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének légyszives de kíváncsi vagyok (gimisek valaszoljanak).

Pl ilyen bulikon mit csináltok ?

Vagy olyan bulin mit csináltok ahol el tudtok különülni a közelebbi barátaitokkal(banda)?

Egy kisebb társaságban (kb.6-7fo)ahol a közelebbi barátaitokkal vagytok ,akkor mit csináltok?jatszottok vmi merész hülyeséget vagy mii?


Szóval ne nézzetek hülyének de kérlek mondjátok el!!

(Vagy lányos társaság vagy fiú -lányos(vegyes))



2018. febr. 10. 20:02
 1/5 anonim válasza:
Amit en eszre vettem , visitanak , ordibalnak , fejet jatszanak .. tehat nagyreszuk neveletlen senki.
2018. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég voltam gimis, vegyes társasággal jártunk össze viszonylag sűrűn. Mi elég ritkán piáltunk, ordítoztunk. Pl szülinapi összejövetelek alkalmával leginkább társasoztunk (twister, activity, dixit, imagine, joking hazard)

Közelebbi barátokkal pedig általában kérdezgettünk egymástól mindenfélét: ki tetszik az osztályban, milyen színűre festetnéd be a hajad, mit vinnél magaddal egy lakatlan szigetre, mi az ami a leginkább megváltoztatott eddigi életed során, mi az ami a legjobban fájt, kit hoznál vissza a halott szeretteid közül,... itt már kb 16-17 évesek voltunk

Volt amikor filmeket néztünk, just danceltünk, sátoroztunk egyikünk kertjében, szalonnát sütöttünk. :D

Lehet nem ez az általános, de nálunk ilyenek történtek.

2018. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A jelenlegi gimis korosztály egy dolgot csinál: iszik. Mindenki minden buliba, minden lehető alkalomkor iszik, töményet, sört, lényeg a lényeg, valamilyen alkoholt. A probléma pedig ott kezdődik, hogy mindezt mértéktelenül. Szerintem szégyen, hogy máshogy nem lehet eltölteni egy estét vagy néha-néha nem lehet mást tevékenységet kitalálni.
2018. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a második válaszadó amit leírt az nagyon jó lehetett annyira jó csak így olvasni is de a harmadik válaszadó le is írja a reális képet a mai gimisekrol ebben pedig szerintem semmi jó és izgalmas nincs amit ma csinálnak a tinik:(
2018. febr. 12. 23:50
 5/5 anonim válasza:
Az ivaszat mindig jelen volt hetvegente... ez nem most kezdodot. Ha minden heten valaki be kapna akkor nem mennek bulizni nyilvan..
2018. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!