Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elakarok kezdeni egy bullet...

CSILLÁMNÓRI kérdése:

Elakarok kezdeni egy bullet journalt. Ti mit gondoltok? ( a többi lent)

Figyelt kérdés

...de sehol sem találok olyan füzetet(sem boltban sem interneten) amely pöttyözött és ha rajzolok rá nem látszik át a másik oldalon. tudtok olyan füzetet ajánlni amely nektek bevált?

ti is pöttyözöttet használtok vagy nektek bevált másmilyen is?



2018. febr. 17. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég rákeresni Googleben, hogy bullet journal, majd a képekre kattintani. Látni fogod, hogy teljesen lényegtelen pöttyös-e a füzet.
2018. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt vettem

2018. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Leuchtrum 1917

Ez a marka, vannak pottsos fuzetei, bar eleg dragak.

Moleskine-nek is vannak

2018. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a libriben vettem,kb. 2500-ért.
2018. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom, már nem épp új a kérdés, de azért hátha még releváns, jövőre és azután is jöhet új bujo :D


Én egy Saturnus gyűrűs kalendáriumot használok, kiszedtem belőle mindent, és "kitömtem" méretre vágott rajzlappal.

Ezen semmi nem üt át, bármikor átrendezhető, kivehető-betehető, és hosszú távon olcsóbb is - megkérik az árát ezeknek a gyűrűs dolgoknak, de évekig használható, szemben a sima notesszel, amit egyszer teleírsz, és vége.

Gondolom lehet venni pontozott papírt, és azt is lehet bele rakni, ha annyira fontos, de szerintem elég értelmetlen, egy vonalzóval tökéletesen meg lehet oldani mindent - egy mini vonalzó meg jár a Saturnushoz, ami felfűzhető a gyűrűkre, szóval mindig kéznél van. :D


A bujo lényege számomra, hogy személyre szabható, rugalmas, olyan amilyennek én akarom. Őszintén szólva nem is értem, hogy miért használnak ehhez mások kötött füzetet. Ezzel pont a lényegét veszíti el a dolog, ugyanúgy rugalmatlan lesz.

Főleg, hogy az ilyen noteszok gyártói 90%-ban nyilvánvalóan tojnak a vásárlóik igényeire, és kb sütőpapírból kötnek olyan füzetet, amibe valószínűleg filccel, festékkel alkotna valamit majd a vevő....


Viszont ha mindenáron ragaszkodsz a kötött füzethez, akkor itt egy videó, szépen végignézi az ismertebb márkákat, és megnézi melyiken mennyire ütnek át az írószerek:

https://www.youtube.com/watch?v=eAxlrUf05ok

2018. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, nekem a Dolce Blocco Florette pontrácsos noteszére esett a választásom. Gyönyőrű design, és elég vastag lapok, tesómnak is ilyet vettem.
2020. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!