Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Sziget fesztiválon hogy...

A Sziget fesztiválon hogy vannak a helyek?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még ott idén megyek először, napijegyet vettem és nem tudom hogy hogy működik. Érkezés sorrendjében van? És ha igen kb mennyi idővel kell előbb mennem hogy az elsők között lehessek? Vagy ez hogy működik? Előre is köszi a válaszokat
2018. febr. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen koncertre mész, valamint, hogy mikor kezdődnek azon a színpadon a koncertek. Mivel minden színpadon szinte egész nap cserélgetik egymást az előadók, a közönség is cserélődik, de sose fogy el, tehát ha első sorban akarsz lenni, akkor odaülsz amint csak tudsz, akkor is, ha nincs előadó, majd végigállod az összes koncertet - elég gyilkos, csináltam már, persze barátnővel, felváltva pisiltünk, ettünk.


Mi van érkezés sorrendjében? A beengedés? Nyilván, elég nagy tumultus szokott lenni, szóval ne a koncert előtt egy órával menj... Van, aki már előző este ott sátorozik előtte, első úgyse leszel, meg felesleges is. :D Sok ember csak a buliért megy, nem érdekli annnyira a koncert, hogy elől akarjon állni.


Ha egy híres előadót szeretnél látni, akkor jó hamar menj, de ha nem bírod a tömeget, inkább oldalt állj. Ha el van választva a tömeg középen, akkor állhatsz hátul is a kordonhoz, mert jól fogsz látni (a VOLT nagyszínpadánál pl így van), a rossz az, ha mindenfelől nyomnak az emberek.


Jó szórakozást. :)

2018. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezzel sokat segítettél azt szeretném még kérdezni hogy arra van esély hogy az előadóval találkozzak? Vagy erre semmi?
2018. febr. 21. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Megint csak az előadótól függ, kisebb magyar zenészek szoktak utána a fesztiválon mászkálni, én sok magyar előadótól sikerült már, hogy autogramot kérjek koncert után oldalt. Viszont a nagyoknál kizárt dolognak tartom (mivel ők ha buliznak is, a VIP-ban), ők külön adnak el Meet n Greet csomagokat.
2018. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!