Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek melyik a...

Lányok! Szerintetek melyik a legjobb disco Budapesten?

Figyelt kérdés
Pl.:Bed beach,Bank stb.
2010. jún. 9. 00:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%
2009 szeptember elsején hajnali fél egykor az egy terabájtos merevlemez formázása folyt, miközben emberünk nem is sejtette, mi vár rá alig három hét múlva.
2010. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%
A legszerabbakat írtad le. Ha itt akarsz csajozni, akkor minimum fél milkával menjél le, és egy audi slusszkulcsal. Ügyesvagy
2010. jún. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Symbol !
2010. jún. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bameg...disco vidéken van. Pesten klubbok.
2010. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Morrison's-ba ne menjetek, mert bedrogoznak !
2010. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
14:14 ezt honnan veszed?
2010. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Aszondja Pesten KLUBOK vannak :D:D:D:D Oda ne rohanjak.


Ugyan az a szar. Ugyan olyan pribékek vannak városon is mint vidéken.


Sok helyen voltam, de egyetemen jó bulik vannak lehet stílusban bulinépségben meg piában válogatni. A zp is jó llenne ha nem lenne annyi 13-14-15-16évesv ostoba pitsa aki állítom, hogy csak hoogyozni jár oda. Sok kis Hugyosmaris :D

2010. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14:14 vok... mert legutóbb úgy jártam... tettek valamit a piámba... szal ennyit a morrisonsról
2010. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Utolsó: neharagudj, de gondolom nem a szórakozóhely a hibás, mert valami barom beletett valamit a piádba. Sajnos ez mindenhol előfodulhat, sőt a drágább helyeken még nagyobb is az esély rá. Viszont én úgy szoktam csinálni, hogy ha veszek valamit, akkor azt nem hagyom az asztalon csak úgy, hanem mindig figyelek a piámra. Már sok helyen voltam, moriban nem egyszer, és még soha senki nem tett semmit a piámba. De látom a sok embert, aki meg otthagyja az asztalon őrizetlenül, aztán meg csodálkozik, ha belepottyan valami. Figyelni kell.
2011. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

morrisonsba alapból nem mennék, mert szerintem elég lucsok hely.. mármint a 3. a liget az szerintem nagyon jó.



szívemhez szóló discok toplistája:

1. White Angel (egyértelmű, ennél jobb helyen még nem voltam)

2. Bed Beach

3. Club Studio

4. Cinema Hall

5. Dokk beach



nekem ezek a kedvenceim, de ezt embere válogatja.

2012. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!