Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesti szórakozóhelyek...

Budapesti szórakozóhelyek korhatárai?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Engem csupán az érdekelne,hogy jogos-e az, ha egy szórakozóhely (ami eddig 18as korhatárú volt) hirtelen 21esre vált, de mindezt úgy,hogy a buli eseményében facebookon ezt nem tünteti fel, csak a beengedésnél mutogat hevesen a biztonsági a frissen kihelyezett táblára, hogy már más a korhatár. Erre vonatkozóan én azt találtam,hogy bizonyos eseményeknek a hely megszabhat más korhatárt, mint a 18, de ugye általában ettől még 18 kell,hogy legyen. Ez a hely már kb egy éve működik 21es korhatárral, minden eseménye az (ettől függetlenül persze tele van 18 évesekkel is, akiknek van kontaktjuk így simán bejutnak).

Esetleg tud bárki bármi konkrétumot a témában, illetve fel tudna világosítani arról, hogy hogy is működik ez igazából?



2018. márc. 13. 21:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!