Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szülinapi programokat...

Milyen szülinapi programokat ajánlatok? 14-15 évesek vagyunk. (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Az unokatesómmal nagyon jóban vagyunk(ő 15 éves),én pedig 14.Együtt tartanánk a szülinapunkat.Egy közepes házba lenne a buli,közepes kerttel.15főt hívunk kb.

1.Milyen programokat ajánlatok?

2.Mi legyen a kaja?

3.Díszítés?


Válaszotokat előre köszii :-)



2018. márc. 15. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Programok:

Szerintem simán mehet "Felelsz vagy mersz?", "Én még soha..." meg hasonló társasági játékok. Ezenkívül lehetne tánc is, ha van esetleg egy nagy nappalitok, ahol mindenki elfér és rakhatnátok be táncolós zenéket.

Nekem nagy élmény volt egy szülinapi buliban egyszer, hogy olyan játékot találtunk ki, hogy lekapcsoltuk a villanyt és valakit kineveztünk fogónak. A többiek kiabáltak, ezzel elterelve a fogót. Igazából csak sötéten való fogócskáról van szó, de én nagyon élveztem, ezeken jót lehet nevetni. :D

2. Kaja:

Sós keksz, valamilyen könnyű süti (mondjuk tiramisu), perec. Úgyis lesz gondolom torta.

Üdítő lehetne kóla, gyümölcsitalok.

3. Szerintem nagyon nem kell díszíteni, a tömeg úgysem azzal lesz elfoglalva. Esetleg egy boldog szülinapot tábla valahova.

Nekem ilyen tanácsaim lennének, remélem, segíthettem. :)

2018. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1.Úgyse mersz/felelsz van mersz

2.Pizza, chips

3.Nagyok vagytok nemhiszem h annyira kell

2018. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!