Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismertek ingyenes online vagy...

Ismertek ingyenes online vagy felhőalapú írószoftvereket?

Figyelt kérdés
Böngésztem az interneten, de nem igazán találtam semmi olyan szoftvert, ami megfelelne nekem. Vagy fizetős volt az adott program, vagy nem online - ez elsősorban amiatt kellene, hogy több eszközről is tudjak dolgozni -, vagy ha online (pl. LitLift) az valamiért nem igazán akart működni :/ Lehet velem volt a baj, vagy nem tudom. Olyan program is jó lenne, amit le kell tölteni, de regisztrálni kell egy fiókot, amibe belépve más eszközről is elérhetőek a dokumentumaim. (Windows és android rendszerekről szeretnék hozzájuk férni) A Word már úgy érzem nem elég nekem, nem tudom a fájljaimat mindenhonnan megnyitni, mindent külön dokumentumban kell tároljak, néha elég soknak kell legyen megnyitva külön, hogy mindent elérjek, és ezek miatt úgy érzem teljesen kaotikussá vált az egész.

2018. márc. 16. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom van-e Gmail fiókod, ha nincs, próbálj meg csinálni szerintem. Abban van a Google Drive, ami egy internetes tárhely gyakorlatilag, van saját goggle szövegszerkesztője, a Google dokumentumokat bárhol meg tudod nyitni. Vagy azt is csinálhatod ott - én úgy szoktam - hogy feltöltöd ebbe a tárhelybe a Word dokumentumaidat, és akkor azok is bárhol megnyithatóvá válnak. Remélem tudtam segíteni!
2018. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicsky ***** válasza:

Én a MEGA felhő alapú tárhelyet használom. 50 GB-ig ingyenes és a magyar nyelvet is be tudod állítani rajta:


[link]


Amit ide felraksz, azt bárhonnan, bármilyen gépről el tudod érni.

2018. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!