Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen grafit keszletet...

Milyen grafit keszletet vegyek es hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem rég kezdtem el komolyabban rajzolni. Eddig az itthon talált ceruzakat hasznaltam, de persze azok nem voltak olyan tokeletesek.Tudnatok nekem ajanlani grafitikat. A valaszotokat elore is koszonom!

2018. márc. 23. 06:22
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Mondjuk én kiskorom óta rajzolok, dee én úgy gondolom hogy még nem szükséges grafit készlet. Egyesével veszem a ceruzákat, majd ha lesz rá pénzem, akkor veszel mert amúgy drága :c (alkotói gondok:D) dee ha te nagyon szeretnél, az interneten vagy művészboltokban (művészbejárókban) lehet kapni.

[link]

[link]

Remélem segítettem ^^

2018. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

*veszek

Upsz, bocsi a hibákért.

2018. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem hogy még szükséges a készlet,nem attól lesz valaki profi,HB-vel is lehet csodákat alkotni. :)

Én kb 7 éve rajzolok komolyabban,meg képzőbe is jártam,de sosem volt rá szükség. Mai napig csak rotringgal(töltőceruza) meg pár B-ceruzával rajzolok. Rotringból is a 0.5 mm hegyet használom csak. Abból szépen kilehet a h-tól kezdve a b-ig majdnem minden árnyalatot hozni. Ha nem,akkor alkalmazok otthon talált h,hb ceruzákat is,a sötétebb részekhez pedig a 6b és 8b elég.

Mellékelek képeket is,hogy lásd kb mit lehet ebből kihozni :D


[link]

[link]

2018. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!