Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A gagyiságokat, a trash-t...

A gagyiságokat, a trash-t (ami annyira rossz, hogy az már jó) szereti más is rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Gondolok itt filmekre, zenékre, videókra, írásokra, igazából mindenre. Én, miután rengeteg jó filmet láttam már életemben, rengetek jó játékkal játszottam, jó könyveket olvastam, egyszerűen már úgymond "túltelítődtem a jóból". Rájöttem, ha nagyon gagyi, olcsó, túljátszott filmeket kezdek nézni, akkor az engem képes iszonyat mód szórakoztatni. De nem úgy szórakoztat, ahogy a film akarná, hanem úgy, hogy a szarságán röhögök egész végig. Például ilyen régi sorozatokon, mint a Power Rangers, vagy az Ifjú Herkules... Azokon az idióta díszleteken, színészi játékokon, és azon, hogy a film komolyan is veszi magát, egyszerűen baromi jókat szoktam röhögni. Másnak is van e téren humorérzéke, fétise? És itt most tényleg olyan filmekre, vagy más platformokra gondolok, ami magát komolyan akarja venni. Nem búlvár, meg megélhetési celebek haknizására gondolok, mert azok legtöbbször szándékosan szarok, és undorítóak... A bulvár minden létező szegmensét rühellem...

2018. ápr. 2. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
csak egy részét, pl luxusfeleségek, vagy van az a játék, ahol mindenféle állatokat lehet nagy tömegben egymásra ereszteni:D
2018. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Liki István ***** válasza:
Ha a régi jó narrátoros filmek pl. ide tartoznak, akkor jelentkezem. És valóban jókat szoktam szórakozni a félrefordított, félbemaradt, hangsúlytalan mondatokon.
2018. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!