Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltatok már Ausztriába a...

Voltatok már Ausztriába a Family Parkba?

Figyelt kérdés
Jövőhéten szombaton megyünk a legjobb barátnőmmel, és arra lennék kíváncsi, hogy milyen ‘dolgok’ vannak ott...én voltam még kb 3 éve de nem nagyon emlekszem semmire!! :/

2018. máj. 4. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó hely, gyerekként még jobb :DD

Olyan mint egy vidámpark, van hullámvasút(ak) szellemvasut, szellemkastely, dodzsem, kicsi vizes park,vízicsúszda (csónakon kell lecsuszni-nem leszel vizes) újjonan Asszem meg állatsomogato is stb.+ van egy mesepark része ahol néhány mozdulatos robotállatok adnak elo híres népmesék (persze csak németül).

2018. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a Familypark hivatalos honlapja, a nyelvet is át lehet állítani magyarra!

[link]

Én személy szerint imádom azt a vidámparkot, minden évben elmegyünk oda. Májusban is készülünk menni. :)

Barátnővel jobb menni, hiszen gyerekkel mégis nagyobb élmény bejárni az egédszet, bár, én mindig a szüleimmel mentem.

Nekem a kedvenc játékom egy hintázó sárkány és egy patkányos hullámvasút. :D

Lehet, hogy úgy tűnik, kinőttem már belőle, de, hé. Még anyukáméknak is nagy élmény felnőttként! :)

15L

2018. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!