Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok írni party házakat...

#panna kérdése:

Tudnátok írni party házakat Balatonon, illetve Budapesten ami nincs horror áron?

Figyelt kérdés

A barátnőm szülinapjára szeretnék bulit csinalni és keresnék egy éjszakára kiadó házakat ahol ezt megtudnám rendezni. Néztem már de nagyon nehéz találni, ezért arra is gondoltam,hogy Balatonon is megtarthatnám esetleg egy medencés nyaralóba viszont nem talalálok ilyen ingatlant.

Ha esetleg valaki tud ilyet vagy van neki és kibérelhetnénk az légyszi írja meg!

Előre is köszönöm



2018. máj. 6. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nektek a nem horror ár? Ilyen nyaralók kb 5-6 ezer/főtől indulnak, de a legtöbbet nyáron nem adják ki 3 éjszakánál kevesebbre
2018. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne ilyen, biztosan nem adnnm ki 1 napra bulizás célhjából. A potenciális károk és bosszúság felülmúlna a hasznot. Meg akinek ilyen van, nem szorul rá. De ha mégis, csak horror magas kaucióval és bérleti díjjal.
2018. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1-es 100 ezer alatt kéne a ház.
2018. máj. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!