Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Már lassan 5 éve hogy nincs...

Már lassan 5 éve hogy nincs vidámpark Budapesten. Nektek nem hiányzik?

Figyelt kérdés

Jelenleg SEMMMi nincs a helyén a ,az állatkert a nagy semmire kapta a 43 milliárdot, bárcsak bezáratnák az egészet. Minden vidámpark játékot lobontottak. 2013ban bezárt és nincs is új vidámpark de miért?

Nekem ez hiányzik a legjobban:

[link]



2018. máj. 7. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem hianyzik.
2018. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De, hiányzik. Szomorú hogy az egész országban nincs egy normális vidámpark.
2018. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy ha a volt vidámpark helyén semmmi sincs akkor miért nem csinálnak oda vidámparkot? Pár játék nem kerülne sokba.
2018. máj. 7. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert nincs rá fizetőképes kereslet. Ezért is zárt be.
2018. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem eri meg. Egyszeruen keves ember veszi igenybe es brutalis osszegbe kerul egy-egy jatek. Ki az, aki veszteseggel akar uzemeltetni egy vallalkozast?
2018. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Az utolsó napokon izonyú sokan voltak, meg máskor is sok látogatójuk volt. Azért szüntették meg a vidámparkot mert az állatkernek kellett a hely.
2018. máj. 7. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De. Szerettem az új játékokat is, mint a looping meg minden, csak az volt a baj, hogy olyan koncepció nélküli volt az egész, retro parkba pakolt majálisos gépek... Ez hülyeség volt szerintem. Az is, hogy nem csak egyszeri belépő volt. Nem vagyok oda a nosztalgikus dolgokért, de a régi fa hullámvasúton jobban tudtam félni mint akármelyik modern változaton egész Európában. Azt semmi nem adja vissza, hogy recsegnek alattad a deszkák. Aztán ott a mesecsónak, nem volt unalmas, de lehetne azt is érdekesebbé tenni, ahogy a szellemvasutat is. Az a lovas körhinta meg a világon a legszebb, legutóbb meg se nézhettem, mert valami forgatás volt (ez is milyen már...).

Mivel az új cuccok tényleg drágák, inkább lehetne ilyen nosztalgiaparkos, úgy hallottam mesepark lett volna már évek óta. Ez mondjuk nem rossz ötet, csak ne legyen disney-is, inkább valami igényesebben berendezett módon a régi magyar meséket kellene bemutatni benne. Nagyon szívesen megnézném Mézga Aladár összes találmányát, vagy megismerném a bolygókat amin jártak, és több tonna ilyet lehetne összeszedni a meséinkből, amihez nem is kellene annyi pénz, mégis látogatott lenne. Tele van minden kockásfülű meg malacka-tádé plüssökkel,egy bevásárlóközpontban egész Futrinka utcát rendeztek be, nehogy már ne működne. Dehogynem működne, már a 6. évtől nyereséges lenne, fogalmam sincs miért nem csinálnak semmi hasznosat és érdekeset abból amiből lehetne is.

2018. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem hiányzik. :(
2018. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 AkkorB...meg válasza:

Akinek volt szerencséje /nekem volt/a tengerentúlon vidámparkhoz ,annak a volt városligeti vidámpark egy fikarcnyit sem hiányzik./max.gyermekkori emlékek/.

Összehasonlítani sem lehet őket.

Több tucat milliárd forint szerintem egy nívós xxi.századi létesítmény.

DE ,ha az alább belinkelt vidám és víziparkhoz hasonlót

megépítenének a "cirkuszigazgatók" brutális idegenforgalmi +bevétele lehetne az országnak.

Persze ez az én véleményem.

Gondolom nem kis üzleti kockázat egy hasonlóba belevágni ,de kis f.s ringelspielerekre szerintem semmi szügség.A lenti vidámparkban viszont egy komplett nyarat eltudnék tölteni túl a 40 en is ! :D

[link]

2018. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Más jellegűk azok a parkok, én pl pont egy olyan helyen voltam ahol 4 égtájra osztották a területet és mindegyik egy külön világ volt. Egy nap nem is elég oda, szerintem ide annyi már sok lenne. Nálunk még nem volt fémvázas hullámvasút sem, ott meg akkoriban Európa leggyorsabb hullámvasútjának számított amin mentem, és mondom ahogy a fa recseg a nyikorgó kerekek alatt, azt az élményt nem adja, arra képtelem, akárhány millába került. Látni azt a rengeteg deszkát, hát az félelmetes. És én felnőttként is ezt éreztem rajta, nekem hiányzik. De már megnyitott az új vidámpark az állatkert mellett, majd meg is nézem egyszer.
2018. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!