Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tartsam a 18. szülinapom?

Hol tartsam a 18. szülinapom?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek valami szórakozóhelyet, a lényeg, hogy lehessen táncolni és legyen jó zene. Italárak lehetőleg alacsonyak, és az zsír, ha van csocsó vagy biliárd. Tudtok ilyet?
2010. jún. 14. 12:43
 1/8 anonim válasza:
56%
Terry Black-féle "melegbár"? Xd
2010. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyesféle helyet keresek a 18. szülinapomra.:) Én Hajógyárin ünneplem,de előtte valahol össze kéne gyűlni a többiekkel. Lurdyban van egy hely,az elsőn,ahol lehet billiárdozni,és jó zene megy.
2010. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Morrison's 2 ezt le is fedi. 21-ig 500 minden koktél, sör 200, utána a napi akciós ital van még baráti áron. Több stílus is van zeneileg, van még karaoke is. Az emeleten csocsó, biliárd és egyéb játéklehetőségek találhatók.

VISZONT 18 év az alsó korhatár, amit személyi igazolvány felmutatásával igazolni is kell. Szóval akkor ajánlom ezt a helyet, ha már mindenki minimum 18 a társaságból.

2010. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kösszi mindenkinek :D

Én is a morrisons 2-be terveztem, de sokan azt mondják, h szar és csalódni fogok, szerinted miért mondják ezt?

2010. jún. 15. 12:53
 5/8 anonim válasza:
78%
otthon.
2010. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
otthon
2010. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

gyere fehérvárra westbe :)

még emlékezetes is lenne h nemcsak budapest :DD

2010. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
morrisonsba mentünk végül, és nagyon jó volt!
2010. júl. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!