Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Instagrammon, hogy lehet...

Instagrammon, hogy lehet "ismertté" válni? Milyen hashtageket érdemes a képekhez beírni amire sokan ráv annak kapva? Vagy kiket érdemes megjelölni a képen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyszerint úgy gondolom ,hogy egyáltalán nem számít a netes hírnév,a barátnőmnek több mint 6000 követője volt,többel is találkoztunk véletlenszerűen az utcán ,de egyik sem köszönt,szerintem meg sem ismerték.

Másrészről pedig szerintem hülyeség olyan hashtaget rakni,aminek köze nincs a képhez/videóhoz.

Csak,hogy a kérdésre is válaszoljak :

Az Éjjel-nappal Budapestet sokan nézik,sokan követik,ebből következik ,hogy az #ejjelnappalbudapest hashtag hozhat pár plusz "nézettséget" ,de az megint más kérdés ,hogy lájkolják e a képed illetve ,hogy be fognak e követni.

Sok az öngyilkosság mániás tini ,szóval a #suicide hashtaget is próbálhatod.

A szexuális témával kapcsolatos tagek (#sex,#footfetish,#bdsm stb) is "hasznos" lehet ,bár ezek hülyén néznek ki pl egy naplementés képnél :D.

Próbálkozhatsz a városok neveivel (#budapest,#gyor,#szeged stb)

A szerelmes dolgokat is sokan keresik ,ilyen irányba is mehetsz (#love,#iloveyou,#szeretlek stb)


Szóval millió taget tehetsz oda,de fontos,hogy olyan kép/videó legyen,ami érdekli az embereket ,hiába látják ,ha nem ❤-ezik és nem is követnek be.

2018. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a hashtag még magában nem elég, nagyon fontos a fotó! Nem tudom, mivel szeretnél híres lenni, de az insta trend sok mindent követel, mint jó helyszín, divatos öltözködés, jó minőségű fotó, és nagyon fontos, hogy legyél alapból szép is. Bár ha teszem azt te egy természetfotós vagy, senkit nem fog ez érdekelni. :D Kell egy imázs, de ehhez nem árt a jóízlés! A kérdésed elég tág, erre nehéz válaszolni. Nyilván ha mondjuk te azt fotózod, hogy éppen Thaiföldön nyaralsz, akkor kiírod hogy #thailand #summer #holiday #marine #sea #beach stb., vagy éppen ahol vagy #krabi #bangkok, ezek magukban elég jó hashtagnek számítanak, de ha kiraksz egy fos képet, akkor senki sem fogja kedvelni, ha viszont mondjuk felküldöd a drónt, és lekapod magad ahogy éppen homokangyalt csinálsz, lehet lesz rajta 200 like!
2018. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!