Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ötleteitek vannak nyárra?

Milyen ötleteitek vannak nyárra?

Figyelt kérdés

A téma nem teljesen stimmel, mert nem csak szórakozási ötleteket kérek, abból van egy pár. Ha ez segít, 16 éves, Budapesten élő fiú vagyok.


Szórakozási ötleteim (fesztivál, sorozatnézés, sportolás, stb.) már vannak bőven, de ezeket is adhattok.


Inkább valamennyire "hasznos" dolgok érdekelnének, gondolkodtam rajta hogy elkezdtem a KRESZ-t, csinálok diákmunkát, esetleg nyelvtanfolyamra megyek.


Szóval kíváncsi vagyok, nektek milyen ötleteitek vannak :)



2018. máj. 12. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeken túl felesleges másba is belevágni, nagyon jó ötletek. Egy nyár alatt meg lehet csinálni kompletten a jogsit, ha ügyes vagy és van rá pénzed. Nekem az elsősegélynyújtó vizsga maradt hátra (a kresz és a forgalmi megvan), eddig nem volt rá időm, így nyáron csinálom meg. Angol nyelvvizsgát is nyáron rakom le (már van egy másik nyelvből, nekem ez a diplomámhoz kell), ehhez nyelvtanfolyamra is megyek, mert nem árt egy kis felkészítés.


Én most fogok végezni a mesterképzésen, és azt tudom neked mondani, hogy nagyon jó dolog, hogy ennyi idősen nem csak a bulizást tervezed a nyárra, hanem belátod, hogy a hasznos dolgokat is érdemes ekkor elvégezni. A jogsi nagyon hasznos dolog, egy idő után úgyis érezni fogod, hogy szükséged van rá, munkahelyeken is előny, sok helyen tényleg használni kell, plusz ugye az se utolsó élmény, amikor te kocsikázol le saját magad a Balatonhoz nyáron :) A diákmunka is jó dolog, mert nemcsak pénzt keresel vele, hanem a munka világába is belekóstolsz, szocializálódsz a kollégákkal, új embereket ismersz meg és tapasztalatot szerzel bizonyos munkakörökben.

Középiskola mellett azért a tanév idején kevesebb idő jut ilyen tevékenységekre, szóval valamit mindenképp kezdj el azokból, amiket leírtál :)

2018. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!