Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem értem miért kene nevetni,...

Nem értem miért kene nevetni, vagy miért lenne vicces a Napirajz?

Figyelt kérdés
Kérlek magyarázzátok már el a Napirajzos képeket hogy mi a vicces bennük mert abszolút az összes képet úgy olvasom el hogy inkább unalmas mint a vicces kategória.

2018. máj. 14. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki hogy aktuálpolitikai karikatúra, ezért eléggé képben kell lenni az aktuális kép előtt közvetlenül történt eseményekkel, hírekkel, nyilatkozatokkal, sajtótájékoztatókkal, bármivel.


De én is csak úgy néztem utána hogy mik vannak benne, mert én is automatikusan továbbgörgetem az oldalt ahol ezek posztolva vannak, abszolút ignorált hogy mi van benne.

2018. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ, én arra gondoltam hogy talán az idősebb réteget célozza meg hiszen eléggé silány minőségű rajzok vannak benne de valószínű direkt ilyen hogy őrizze a hagyományokat hisz hosszú időkre nyúlik vissza.
2018. máj. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!