Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt, ahol...

Tudtok olyan oldalt, ahol régi filmekből részleteket, plakátokat, fontosabb mondatokat, vagy elhíresült jeleneteket ábrázoló pólókat lehet venni?

Figyelt kérdés
A Vissza a jövőbe című filmmel kapcsolatos pólókat keresek, csak a legtöbb oldalon nagyon magas a kiszállítás. Ha a póló ilyen 7-8 ezer forint az nem baj, csak van hogy többe kerül a kiszállítás mint maga a póló, ahol meg nem ott most nincs készleten... Ha valaki tud olyan oldalt ahol ilyen témájú dolgokat árulnak, és megosztja velem, azt megköszönöm.

2018. máj. 21. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Uh ez engem is érdekelne. (Imádom a Vissza a jövőbe-t <3 ) Amúgy szerintem az a legjobb megoldás, ha keresel egy olyan céget, akik nyomtatnak pólóra mintát amit te választasz. Magyar céget akik ilyen régi filmes pólókat csinálnának, nem nagyon találni, én is már ezer éve keresek :/ Van egy bolt a www.usapolo.hu ahol mondjuk főleg zenések vannak de filmes cuccaik is vannak néha, meg van egy ilyen kis bolt Budapesten, az a neve, hogy Lovebug Vintage ami egy pici lakásbolt és az eladó hoz mindig jó cuccokat és ők szeretik az ilyen filmeket, mondjuk pont Vissza a jövőbéset nem láttam még de Ponyvaregény meg Fight Club meg ilyenek voltak amiket én szintén imádom szóval szerintem őket érdemes követni facebookon/instán.
2018. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!