Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első airsoft fegyveremet...

Első airsoft fegyveremet készülök megvenni, mi a véleményetek a fegyverről?

Figyelt kérdés

Itt van a link a fegyverhez: [link]


Igazából nekem minden aspektusa tetszik a fegyvernek,egyetlen dolog ami aggaszt az az anyaga. Mindenképpen fémet preferálnék műanyag helyett(bár annyira nem értek hozzá) csak hogy hallottam hogy van aki a fémet van aki meg a műanyagot ócsárolja,acél változatot pedig nem találtam belőle. Szóval szerintetek ez a fegyver jó választás?



2018. máj. 24. 22:42
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Jó vonal szerintem az AK,meg hogy fém,de a blowback-at szerintem felejtsd el. Teljesen felesleges,egy plusz hibalehetőség,a feelinghez meg nem ad hozzá. A gázosoknál jó érzés a blowback.A fémmel (ami spiáter) nem is lenne baj,csak szerintem ugyan úgy törik mint a műanyag,ha nem jobban,mondjuk ha elejted vagy odavered.Itt tényleg csak azt érdemes nézni,hogy melyik tetszik jobban. Ha arra hajtasz hogy minél könnyebb legyen,akkor műanyag,de ha mindegy,akkor mehet a fém.

Szóval szerintem amúgy nem rossz,csak a blowback ami szúrja a szemem.

2018. máj. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, azt szeretném kérdezni ha tényleg ekkora gond a blowback akkor lehet e valamilyen módon kiiktatni ezta funkciót mert személyes követeléseimnek ez a fegyver ideális és nem nagyon találok Nála jobbat.
2018. máj. 25. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vennék egy ilyet :-)
2018. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!