Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Radics Peti pankrációs videója...

Kokakólalájt kérdése:

Radics Peti pankrációs videója megjátszott?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=n7FR8u9eCm0&t=1s


Erre a videóra gondolok. Nagyon hitelesnek, és őszintének tűnik a videó, de nem tudom elhinni Petiről, hogy így nyilvánulna meg például egy nővel szemben, ahogy a végén teszi és ezt még nyilvánosan is mutogatja. Ilyen jó színészek lennének?



2018. máj. 30. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Az egész pankráció egy színészszakkör.
2018. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megjátszott! A pankráció mindig is erről szólt, tény hogy vannak nagyszerű kockázatos mutatványok, lehet sérülést is szerezni azért bőven, de az ilyen beszólogatások, civakodások általában előre megrendezettek, ez sem kivétel alóla. Zafar és Peti is barátok (láttam őket együtt lógni a soroksári csarnokban) és nagyon jó színészek.. illetve jónak ígérkező színészek. Petinek nyilván több tapasztalata van etéren, de Zafar sem rossz.

Kíváncsi vagyok a produkciójuk végére :)

2018. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"A modern pankráció egyfajta előadóművészet, ahol a résztvevők egy olyan műsort hoznak létre, mely egy küzdősport jellegű mérkőzést vagy mérkőzés-sorozatot szimulál"
2018. jún. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!