Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki már szedet fel külföldi egyetemista csajokat?

Buliba gondolok ahol sikerült e felszedni csajokat pl kínai arabot vagy németet vagy akármi más külföldi csajt ? mennyire kellet játékosnak lenni és mennyire kell beszélni mondjuk az angolt hogy felszedjem ?

Valakinek már sikerült ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: buli, egyetemista, külföldi, csajozás, Pick Up Artist, angol, nyelv, játék, felszedés

jún. 14. 18:35  Privát üzenet  

A válaszok
Magyarorszagon akarod oket felszedni v kuldoldon? Ment az ötkertbe ott tele van külföldiekkel engem mar szedtek fel nemet csavok bar igaz h kulfoldon

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 16. 00:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Itthon

# 2/3Időpont jún. 16. 08:02 Privát üzenet

Nekem már volt lengyel, cseh, orosz, német, görög és japán babám, de csak egy volt egyetemista.

Mindegyikkel máshol találkoztam, Balatonon, Mekiben, villamoson, haver ismerőse volt, szóval ha látsz egyet és tetszik, akkor nyomás.

Lengyelül semmit nem tudtam, de megtanultam, majdnem el is vettem, csak máshogyan alakult.

Ezekkel a külföldiekkel az a gáz, hogy előbb utóbb nagy lesz a távolság köztetek, magyar miért nem jó?

Nekem véletlenül alakult így, nem hajtottam rá.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 22. 20:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Erasmus minden költséget fedez?
A külföldi egyetemisták kapnak ösztöndíjat?
Az Engame konzultációról mi a véleményetek?
Magyarországon tanuló külföldi egyetemista használhat ügyintézésre külföldön nyitott forint alapú OTP számlát?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!