Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki már szedet fel külföldi...

Valaki már szedet fel külföldi egyetemista csajokat?

Figyelt kérdés

Buliba gondolok ahol sikerült e felszedni csajokat pl kínai arabot vagy németet vagy akármi más külföldi csajt ? mennyire kellet játékosnak lenni és mennyire kell beszélni mondjuk az angolt hogy felszedjem ?

Valakinek már sikerült ?



2018. jún. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon akarod oket felszedni v kuldoldon? Ment az ötkertbe ott tele van külföldiekkel engem mar szedtek fel nemet csavok bar igaz h kulfoldon
2018. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itthon
2018. jún. 16. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt lengyel, cseh, orosz, német, görög és japán babám, de csak egy volt egyetemista.

Mindegyikkel máshol találkoztam, Balatonon, Mekiben, villamoson, haver ismerőse volt, szóval ha látsz egyet és tetszik, akkor nyomás.

Lengyelül semmit nem tudtam, de megtanultam, majdnem el is vettem, csak máshogyan alakult.

Ezekkel a külföldiekkel az a gáz, hogy előbb utóbb nagy lesz a távolság köztetek, magyar miért nem jó?

Nekem véletlenül alakult így, nem hajtottam rá.

2018. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem volt angol, Arab, Kínai, Japán, Ázsiai, Német meg Francia. De ők tudtak valamennyire magyarul! :)
2018. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!