Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan jó az efott mint a...

Van olyan jó az efott mint a sziget vagy a sound?

Figyelt kérdés

Esetleg aki volt már efotton mondana róla pár szót?

Meg ha van egy két jó tanács első fesztiválozónak akkor azt is megköszönném:)



2018. jún. 17. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Én Szigettel kezdtem, még nagyon anno. Akkor kicsi voltam, és egyáltalán nem tudott zavarni az, hogy körülöttem be vannak állva az emberek. Egyáltalán nem volt zavaró hogy sokan vannak. Aztán idővel megértem én is, és bár én is tagja voltam a beálló emberáradatnak, a tömeggel azért kezdett kilenni a tököm. Szóval egy jó ideig Sziget, Volt, Sound volt, de aztán Sound nagyon átment EDM-re, ami nekem nem a kedvencem, ráadásul az emberi felhozatal igencsak silány lett. Ha már elektronikosat hallgatnál, akkor inkább ajánlanám a Be my lake-et...


De viszont ami nagyon jó fesztiválélményt nyújtott az számomra abszolút a kisebb fesztiválok. Efott, Eastfest is meglepett, no meg az alter vagy művészeti fesztiválok. (Művészetek völgye, Ördögkatlan, Orfű, Bánkitó, vagy hát ami mostanság nekem a legkedvesebb, a Kolorádó)


Nincs az a hatalmas nyüzsi, nem olyan drágák a belépők, és habár nem is világsztárok lépnek fel, de az ember remekül el tud lenni akármelyik színpadnál vagy program helyszínen.


Illetve ha nagyon tetszik neked a spiritualitás, és a trance zene, akkor szívesen ajánlom Ozora, Samsara, Sun fesztiválokat is. Nagyon kedves emberkék, még ha sokan is vannak, gyönyörű környezet, vizuálok, király fellépők, és sok drog, ami valljuk be, egy fesztiválon azért még jól jöhet. :D

2018. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem is nagyon megéri elmenni az Efottra, számomra egy nagyon jó élmény volt. Nincs akkora tömeg természetesen, mint például a Szigeten, de ár-érték arányban nagyon megéri, mert a bérlet nem kerül sokba, ennek ellenére nagyobb neveket is hívnak. Tavaly a szervezéssel viszont volt egy kis probléma, rengeteget kellett sorban állni a karszalag kiváltáshoz. Remélem, hogy ezt idén korrigálják.
2018. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2018. jún. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!