Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Győrben 18 év alattiaknak...

Győrben 18 év alattiaknak szórakozási lehetőség?

Figyelt kérdés
Győrben tudnátok olyan diszkót vagy szórakozó helyet ajánlani ahova biztosan beengednek 18 év alattiakat ? Prédikációt illetve ítélkezést nem, csak normális a kérdesre reflektáló választ kérek. Olyan hely is jó nekem ,ahova szülővel együtt engednek be. (17 éves vagyok és csak egyet szórakozni akarunk a barátnőmmel, pia nélkül, szülőkkel akik csak a biztonság kedvéért vannak ott. )

2018. jún. 17. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia 😊

Hát amiket én tudok és bárki mehet az a Laposon levő bulik nyáron van szedán és pénteken. Legtöbbször egyetemisták vannak de most hogy nyár van már középiskolások is többen lesznek.

Amúgy meg facen vannak meghirdetve vertigos bulit és ott sokszor lehet 14 éves kortól menni.

2018. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , meg is van, hogy hova megyünk ( Vertigo szimpi helynek tűnik). :)
2018. jún. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!