Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés
Édua99 nevű felhasználó kérdése:

Egy játékkal kapcsolatban lenne kérdésem, címe: FINAL FANTASY XV? Az elején el akadtam konkrétan, mert nem konzolon játszok, hanem laptop billentyűkkel, illetve egérrel.

Viszont, nem boldogulok, mikor Gladi-val edz Nort, hogy hogyan kell csinálni a PARRY-t? Mert azt írja, hogy jobb egér klikkel védjek, aztán néhány másodpercig közben írja, hogy a bal egér klikkel PARRY-zek. Hihetetlenül nem megy, béna vagyok biztos. Természetesen inkább olyanok segítsenek, akik ugyan úgy laptop billentyűvel, egérrel játszik.

Keress kérdéseket hasonló témában: játék

2018. jún. 22. 00:11  Privát üzenet  

A válaszok
Amikor védesz, akkor azonnal támadj rá.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. júl. 29. 23:02 Privát üzenet
xMazsolax nevű felhasználó válasza:

Én billentyűzettel játszom, és a parry egy elég nehéz dolog nekem, reflex és gyorsaság kell hozzá hogy sikerüljön, jobb klikkel védesz és utánna bal klikkel támadsz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. júl. 30. 01:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat..

Sajnos nem jutottam sokáig a játékkal mert a gép nem bírta, lefagyott... :(

De tényleg köszönöm.

# 3/3Időpont febr. 11. 17:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Konkrétan mi a különbség a laptop és a notebook között?
Nagymamámnak mit javasolnátok internetezéshez - főleg Skype-hoz - tabletet vagy laptopot? És konkrétan melyiket?
Hp probookokról vélemény? Konkrétan 470est akarok venni, de más ebből szériából származó termékről is írhattok.
Mi a véleményetek a Lenovo laptopokróle? Egész konkrétan az IdeaPad G505s 59-390290 érdekelne.
A Samsung NP350V5C típusú laptopon eltűnt konkrétan a wifi. Hol tudom letölteni hozzá a "wifi" t? Nem vagyok jártas az informatikában, szóval honnan tudom letölteni azt amit kell?
Ha veszek egy FULL HD LED TV-t, (3D és SMART nélkülit) akkor HDMI-vel ha rákötöm a laptopomat, bírni fogja a laptop a nagy képernyőt? 117 cm konkrétan, a laptop meg egy i3-as 2...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!