Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha megszere...

Miért van az, hogy ha megszeretek valamit előbb vagy utóbb betegesen rajongom érte?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta így van. Például ha volt egy mese ami tetszett túlságosan rajongtam érte és más mesét nem voltam hajlandó nézni. De így van ez a zenékkel, illetve a musicalekkel és könyvekkel. Most például a Hamilton musicalért rajongom és már egy hónapja mást sem hallgatok csak annak a zenéit. Előtte egy félévig a Nyomorultakkal voltam így. Elolvastam a könyvet, megnéztem szinte az összes filmesített változatát, az animéjét még a meséjét is, és szint úgy annál is csak annak a zenéit hallgattam ami a musicalbe volt.Tényleg nagyon beteges?

2018. jún. 23. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem a beteges rajongás kategóriája, egyszerűen csak nagyon szeretsz valamit, és kész. Nincs ezzel semmi gond. :)
2018. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam ^^
2018. jún. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!