Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Youtube...

Mit gondoltok a Youtube jelenlegi állásáról (több a kiegészítésben)?

Figyelt kérdés

A youtube régebben, még kevesebb felhasználó idejében sokkal jobban felhasználóbarátabb volt mint ma. Kezdve a bújtatott szponzorációtól kezdve a plagizáláson át, a néző átverése a clickbait címekkel, indexképekkel. Nem is beszélve a "drámák sorozatáról" és arról, hogy egyes youtuberek seregként uszítják feliratkozóit. Ezek mellett még ott van az, hogy igénytelen tartalmakat igénylik a nézők, hiszen egy oreónyalós kihívást gyakran többen megnézik, mint mondjuk egy érdekes vlogot. És ezt azok is látják, akik több munkával kevesebb hírnevet szereznek. Egy idő után majd átbillen a mérleg és minden normális videós visszalép. Nem mellesleg ot van még a youtub csodálatos irányelve, ami mégjobban felnyomja az ilyen szenny tartalmat és megnehezíti a rendes videósok dolgát.

Szerintetek mit lehet ez ellen tenni?

Szerintetek mi lesz a youtube jövöje?

Szerintetek változtatni fog a youtube a rendszerén, vagy a szponzorok a bújtatott reklámok elfogadása terén?



2018. jún. 27. 09:01
 1/2 A kérdező kommentje:
2018. jún. 27. 09:21
 2/2 fotoszintézis ***** válasza:

-Szerintetek mit lehet ez ellen tenni?

Semmit.


-Szerintetek mi lesz a youtube jövője?

Szerintem jobban fog a facebookra hasonlítani. Sajnos. (vagy nem sajnos? majd kiderül...)


-Szerintetek változtatni fog a youtube a rendszerén, vagy a szponzorok a bújtatott reklámok elfogadása terén?

Szerintem nem valószínű. Bújtatott reklámokat nem szoktam látni, az én tapasztalatom szerint bemodják a videó/reklám előtt, ha szponzorált tartalom. Nekem nincs sok bajom a Youtubeal. Persze van sok szenny csatorna, de találtam jó csatornákat.

(De én 90%-ban csak angol videókat nézek, ott nagyobb a választék és általában jobb is.)

2018. júl. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!