Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Siófokon szokott még buli...

Siófokon szokott még buli lenni valamikor nyáron?

Figyelt kérdés

Lassan már 10 éve, hogy a barátnőimmel jártunk Siófokon (Petőfi sétány) bulizni, akkor mindenhol teltház volt, asztalon táncolás, stb.

Most a párommal járunk Siófokra nyaralni, immár 4. alkalommal fogunk menni hamarosan.

Viszont nagy csalódás volt eddig mindig... pedig mentünk egyszer júli közepén, egyszer aug közepén, egyszer meg nyár utolsó hétvégéjén, SEMMI élet nem volt.

Az utcán mászkál pár ember, esetleg a kerthelységekben ücsörögnek, de bent a szórakozóhelyeken mindig azt láttuk bekukkantva, hogy üres a tánctér, max 1-2 ember lézeng bent.

Volt, hogy webkamerán belenéztem az egyik nagyobb szórakozóhely estéjébe, 10-11 körül vége lett valami koncertnek, és mindenki eltűnt..


Szokott még ott buli lenni? Ha igen, akkor mikor? Hol?


2018. jún. 29. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk júli elején és telt ház volt mindenhol, rengetegen voltak.
2018. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor júli közepe-vége fele véget ér a szezon vajon?
2018. jún. 29. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
meglepett amit irtál mert mindig ėlet szokott lenni a Petőfi sėtányon aug 20ig.
2018. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is meglepett. Én tegnap (hétfő) voltam és nagyon sokan voltak.
2018. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hány óráig van akkor buli? :D
2018. júl. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!