Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik a semmiféle értéket nem...

Akik a semmiféle értéket nem képviselő, nem közvetítő hírességeket követik Instagramon, ők miért tesznek ekképp?

Figyelt kérdés

A béna Youtubereket meg a kamupszichológus Szabó Pétert még megértem, bár munkásságukat elvetem, látom, hogy mi az, ami széles tömegek számára szimpatikussá teszi őket.


De mi a helyzet mondjuk egy Sarka Katával vagy Palvin Barbival? Csupa jellegtelen szelfi, olyan képek garmadája, ami normál esetben legfeljebb az ismerőseinket érdekli.

Férfiak esetében nyilvánvaló az ok, de azt látom, hogy sok nő is követi őket és a hasonló a celebeket.


Miért? Olyanok válasza érdekel elsődlegesen, akik maguk is követnek ilyen dologtalan embereket.


2018. jún. 29. 12:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem ír senki? Nem hiszem el, hogy "A Berki" vagy Palvin Barbika százezres nagyságú követőtáborából senki nem olvassa ezt a fórumot.
2018. júl. 20. 14:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Evidens: vagy szégyellik vagy pedig ők sem tudják megmagyarázni.


Mint 10 éve a Való Világnál: állítólag senki nem nézte, mégis szinte mindenki tudott mindent.

2018. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is követem Palvin Barbit, Kylie Jennert meg még sok más ilyen oldalt amin a posztok nagy része ,, jellegtelen szelfi,, De ahogy az előző is írta még én sem meg szerintem mások sem tudják megmagyarázni 😂 Szeretem nézni, hogy ők milyen szépek, meg hogy éppen milyen szép helyen vannak, és pl ha megtetszik éppen egy ruhája vagy a szemöldöke akkor én is és gondolom többen is ihletett kapnak és szeretnének olyat :D
2018. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!