Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton Soundon kempingbe...

Balaton Soundon kempingbe milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Most először fogunk úgy menni egy fesztiválra hogy sátrazunk. Ilyenkor van lehetőség telefon töltésre? Meexes diákjeggyel mennénk amihez alapbol jar kemping jegy, ez különbözik a rendes Soundos kempingtől vagy ugyanaz?

2018. jún. 29. 16:15
 1/7 anonim válasza:
A kemping teruleten lesznek tolto allomasok, ahol barmilyen kutyut feltolthetsz szinte. Egy diakjegy nem kulonobiks emmitol a normaltol.
2018. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja, lesz töltőállomás ahova be kell adni a telefonodat és 800 forintért töltheted óránként. Egyszer voltam kempingezni sound alatt 5 napot és úgy vagyok vele, hogy soha többet! :D
2018. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz volt?
2018. júl. 1. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi rossz nem volt benne, tudsz azért találni ingyenes alternatívát is töltésre... illetve can 220v-s megőrző 3 órára, ha kell tölteni ez jobban megéri 1 eurórért
2018. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy fizeted a szervezők felé a 800 Ft-okat, vagy keresel egy szimpatikus hot-dog árust, kisboltot, vagy bármelyik árusító helyet a fesztivál területén és míg a Balatonban fürdesz, töltöd a telefonod. Én mindig így csináltam. Mostmár powerbankkal.
2018. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mennyire biztonságos a sátorba hagyni a cuccokat? Nyilván értékesebb dolgokat nem hagynék benne.
2018. júl. 2. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen. Ugye ide csak az mehet be, akinek fesztivál jegye/bérlete van és megveszi a kemping jegyet is. Szóval azok bulizni mennek és nem lopni. Nem úgy, mint a Szigeten, hogy bárhová leállíthatod a sátrad és bárki oda is mehet. De van csomagmegőrző, beadsz egy táskát az elején, és bármikor pakolhatsz bele, vehetsz ki belőle.
2018. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!