Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálni ha bulit...

Mit kéne csinálni ha bulit akarok csinálni de otthon van az egyik szülöm?

Figyelt kérdés
:S:S:S
2008. nov. 1. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos,ha az az egyik szulo megengedi, hogy attol, hogy o otthon van, elhivhass par embert, akkor jo kis bulit tudsz szervezni. Nem kell felteltenul pialni meg vadulni, anelkul is lehet jo egy este.


Pl. tarsasozhattok, filmet nezhettek...szerintem kellenek ilyen "lazabb" osszejovetelek is

2008. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem is lehet nagyon jó bulikat csapni, még ha szülők vannak otthon akkor is. Az én társaságomban is sűrűn szokott ilyen előfordulni. Mi ilyenkor vizipipázni jövünk össze és tényleg nagyon jól érezzük így is magunkat.
2008. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utalj rá a szüleidnek, hogy szeretnél egy olyan partit tartani, ahol csak ti vagytok, mert oldottabb lenne a hangulat, ehhez kell az, hogy megbízzanak benned. Nekem ebből sosem volt probléma, sokszor ő látta be, hogy jobb ha csak a haverok vannak ott, mondjuk tudta, hogy nem csinálunk a házból egy romhalmazt, mire hazaér
2008. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!