Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Üdv! Teljesen elvagyok veszve,...

Üdv! Teljesen elvagyok veszve, Airsoftot hogyan kéne elkezdenem Veszprém körül?

Figyelt kérdés
Vegyek felszerelést először? Vagy van olyan pálya ahol tudok bérelni? Barátokkal kell oda menni, vagy lehet csatlakozni is? Valaki informálja ezt a kezdeni vágyót..

2018. júl. 2. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szentkirály szabadján van egy elég jó hírű pálya, A Holtak városa, de nekem elég messze van így nem tudok többet. Lépj kapcsolatban a szervezővel facebookon. Ha bewléspz egy angy létszámú airsoftos csoportba ott biztos tudni fogja valaki kivel kell beszélned. Ő majd megmondja, hogy rendelkeznek-e bérfelszereléssel. Sokan mennek az első játékra már saját holmival. Ebben az esetben cyma AK ajánlott kezdéshez. jó BB golyó specna Arms vagy G&G [0.25-ös] szemüveg. Inkább plasztik fehér fajtát egyenlőre. A kezdőfelszerelésed KB 30 és 60 ezer forint közt fog kijönni. Taiwangunról vagy gunfireről szokás rendelni. Mehetsz barátokkal is, de a különség csak annyi, hogy akkor többen csatlakoztok az ott összegyűlőkhöz. 2 fajta kezdő van. Az egyik jön magától a másikat beszervezik. Az utóbbi a gyakoribb.
2018. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Keresd meg az airsoft gyms oldalt a facebookon, régen ők segítettek nekem elindulni. Infidel PMC volt a nevük, amíg a csapat nem szűnt meg. Miattuk kezdtem airsoftozni. Annyit kérdezgettem őket, hogy már nekem volt égő, és volt türelmük segíteni.


A játékokat meg a pályákat az airsoft.dxb.hu oldalon találsz, ha jól tudom ők csinálják azt is, de nem biztos.


Veszprémi pálya is van fent, elérhetőséggel.


Szakyairsoft néven van veszprémi csoport a facebookon, ők játszanak szabadján. Oda jelentkezz be, ott segítenek.

2018. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!