Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri egy glock...

Csongor444 kérdése:

Szerintetek megéri egy glock FM 81? Jó választás?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Túlélőkés a fszom. Ez egy kutyaközönséges bajonett. Nem mintha bármelyikre is szükséged lenne egy kiránduláson.

Lepontozhatsz, de te kérted a véleményemet.

2018. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdés nem arra vonatkozott amire válaszoltál.

Ár érték szempontjában jó-e vagy nem. Vágod?

Milyen kirándulás? Túrázás sátorozás és egy kis bushcraft. Utoljára alsós koromban kirándultam...

2018. júl. 4. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
És a fentiek közül melyik szerepelt a kiírt kérdésben? Mondjuk meg mindig ott tartunk, hogy ez piszkosul szubjektív. Én például biztosan nem egy bajonettet vinnék túrázni.
2018. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tutajos :) válasza:

Gondolom elkéstem a válasszal de nem birtam ki, hogy ne írjak!


Annak a tahó faszparasztnak üzenem, ha nem ért valamihez akkor tanuljon tovább...

Ugyanis idióta és még csak fogalma sincs arról mi az a bajonett. Hallod, ha szerinted egy bajonett akkor rakd fel egy puskára szigetelőszallag nélkűl... barom.


A kérdezőnek pedig: nyugodtan beruházhatsz rá, tényleg nem egy túlélőkés de ugye leginkább önvédelmi célokat fed le a használata...

jó a tokja, könnyen használható, erős rugóacél a penge, jó éltartó bár attól függ mire használod. Nem törik és kényelmes a fogása, nem csúszik a pengére a kezed a kialakítása miatt.

Jó vétel szerintem, ár/érték arányban kiválló.

2019. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a felettébb kielégítő választ. Meggyőztél!
2019. máj. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!