Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a bulizásról?

Hogyan szokjak le a bulizásról?

Figyelt kérdés
Minden hétvégén részeg vagyok és már kicsit érzem, hogy kezd az egészségem rovására menni. Ne írjátok, hogy bulizz pia nélkül. Ezt már sokan mondták. Lehet szégyen, de én nem tudok pia nélkül bulizni. Mást kéne kitalálni. Ti mivel töltitek a szombat estéket buli helyett? Azért kérek tanácsokat, mert én meghülyülök, ha a négy fal között kell lennem szombat este.

2018. júl. 16. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Másban vezesd le az energiád. Pl sport. Este is lehet futni ;) vagy házibuli enyhe italokkal.

De csak azért mész buliba hogy a haverokkal legyél vagy csak a pia miatt?

Ha a haverok miatt akkor talizzatok máshol pl egy parkban. De ha a pia miatt akkor igyál enyhébbet. Pl koktélok Virgin verziója :)

2018. júl. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Igen épp ez a baj, hogy már ott tartok, hogy fél éve egyedül megyek, a tudattal, hogy ma este végre ihatok.
2018. júl. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!