Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szorakozelyeket tudnato...

Milyen szorakozelyeket tudnatok ajanlani 3 diaknak egy budapesti hosszu hetvegehez?

Figyelt kérdés

Napközre talaltam mar pprogramot Budai, Var terrrohaza, siklo, szoborprka stb. de az ejszaki prolammal bajban vagyok. Az interneten eleg sok szorakozehelyet talaom,d e nem tudom melyik a legjobb. Melyiket tudnatok ajanlaniß esetleg tudtok legalabaz egyik napra valami Pub -torat ajanlani vagy barmi hasonlot? Minden tippre kivancsi vagyok. Arra is, hogy kb mennyi a belepö, stb.

talan meg erdekes 22-25 közötti diakok vagyunk Hamburgbol, zenei stilusunk sokretü, egyedül a kemenyrock nem a mi vilagunk. Barmi ötlet erdekel, öszönl m elöre is valszokat. ( a helyesirasi hibakert, boccs,)


2018. júl. 29. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!