Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel hogy soha...

Hogy dolgozzam fel hogy soha nem fogok eljutni az Ozorara vagy bármely más fesztiválra?

Figyelt kérdés

Minden nyaron elhatározom , hogy igen idén más lesz az én nyaram fesztivál buli stb

Aztán minden nyár úgy ver eget hogy lemaradtam mindenről és marad a fájdalom az üresség

Nekem ez minden vagyam hogy elljussak ezekre de nem tudok kivel menni , vagy nincs pénzük rá vagy oket nem érdekli stb

24 éves vagyok felek hogy ha így halad hogy nem jutok el sehova már túl keso lesz hogy eljussak

Ki akarom élni magam bulizni szórakozni és felek hogy nem lesz már rá lehetőségem



2018. aug. 4. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan hülye vagy, hogy azért nem mész szórakozni mert másoknak nem alkalmas, akkor törődj bele. Aki ahhoz is impotens, hogy nyáron szórakozzon annak nincs remény.
2018. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok nem férfi

Egyedül meg nem szeretnek menni

2018. aug. 4. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor maradj otthon, ne siránkozz.
2018. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülj neki. Amennyit ki kellene dobnod egy-egy ilyen fesztiválra - nem a belépőjegy meg az utazás drága, hanem az ott lét, a kaják és piák marha drágák szoktak lenni - annyiből más nyaralni megy jó pár napra. Nőként amúgyse érdemes menni fesztiválozni, mert mindenki csak megakarna d*gni téged.
2018. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem minden pénzt megérne

Dugni meg úgy sem dugnék , mert nem azért mennek meg amugy sem vonzodom a ferfiakhoz

Táncolni mennek hogy elvezzem a zenét

Piat nem szertem mert tompit és lassít

Rengeteg Goa bulin voltam már ott sem volt semmi ilyen hogy ram másztak volna

2018. aug. 11. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs jobb dolog az egyedül fesztiválozásnál.

Önmagad törhet felszínre, mert ott vagy egy olyan helyzetben, hogy nem ismersz senkit, és innen kell építgetned az utad. Rengeteg ember van ott, biztos találsz hasonló személyiségtípusokat, de még mindig ott van közös témának goa.


Ha egyszer ott vagy abban a világban, amikről az aftermovie-kat láttad, egyszerűen nem fogod megbánni. Nem fogod még azt se bánni, hogy nem barátkoztál össze senkivel.

Nekem olyan élmény nézni a táncoló tömeget, és átgondolni hogy ez a fesztivál hogyan jutott el idáig, hogy könnybe lábad a szemem.


Összefutottam pár csajjal, akik egyedül mentek le Ozorára. Mindegyikük azt mondta, hogy nem bánta meg a döntésüket. Te se bánnád. És ne mvagy elkésve 25 évesen se. :D

2018. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ha egy fesztivál van a világon, ahol tutira nem maradsz egyedül, akkor az az OZORA, viszont ha félsz ettől, akkor csatlakozz hozzánk, idén tutira megyünk egy páran.
2018. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En se voltam meg soha eletemben egy festivalon se iden megyunk ozorara van meg hely
2019. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én tavaly voltam először Ozorán, teljesen egyedül, ráadásul első fesztivál... Megyek idén is, még ha nem csapódsz hozzá egy társasághoz sem, akkor sem kell félned hogy bajod esne. Másik fesztiválra már nem mennék el egyedül nőként. Ozorán ha azt mondod hogy: "Nem" akkor, azt mondják: "ok sorry" és nem próbálnak meg győzködni, nyomulni, rád sózni valamit. Nem találkoztam agresszív, bunkózós, lekezelő, okoskodós emberekkel. Biztos találsz valakit, akihez oda tudsz csapódni.
2019. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!